טלפון:
036494796


חוגים

מוזיקה:
בחוג מוזיקה עם המלחין -אלברטו שוורץ, הילדים נחשפים לכלי נגינה שונים ומגוונים, מתנסים בנגינה עליהם, לומדים ושרים שירים חדשים, לומדים תווים ואוקטבות, רוקדים ומאזינים למוזיקה שמאפיינת תרבויות אחרות. החוג מתקיים אחת לשבוע בקבוצות קטנות.

אנגלית:
בשיעור אנגלית, הילדים חווים ורוכשים את השפה האנגלית באמצעות שירים ומשחקים מונטסוריים ייחודיים. את השיעור מעבירה- דניאלה יאנסלסון-מורה מוסמכת. הילדים לומדים אותיות ומילים חדשות וכמובן חוזרים על המילים שנלמדו בכל שבוע. החוג מתקיים אחת לשבוע בקבוצות קטנות. בבית הספר התלמידים לומדים אנגלית- 3 פעמים בשבוע.

חוג "לגעת בטבע":
אחת לשבועיים, הילדים מגיל 4 ועד כיתה ד' יוצאים עם עגלה רתומה לטרקטור לסיור טבע וחקלאות ברחבי הכפר הירוק. במהלך החוג הילדים לומדים על סוגי החיות שנמצאות בכפר, סוגי הצמחים, משתתפים בפעילויות קטיף ועוד


ספרדית:
בשיעור ספרדית הילדים רוכשים את השפה הספרדית באמצעות אביזרים מונטסורים יחודיים. הילדים לומדים במהלך השיעור מילים חדשות ורוכשים את השפה הבסיסית. בבית הספר החוג מתקיים אחת לשבוע ובגנים, אחת לשבועיים.

גיאולוגיה ותורת היווצרות האבנים:
השיעור מתקיים בבית הספר, אחת לשבוע עם המטפל ההוליסטי- ארנון לוי. בשיעור לומדים על היווצרות האבן, המפץ הגדול, על סוגי האבנים, הקורצים ועוד. לכל ילד מותאמת אבן משלו שעליה הוא חוקר. בשלב מאוחר יותר, ילמדו התלמידים הילינג ושיטות טיפול באבנים.